Primum non nocere

Marimed to nie tylko sklep internetowy i stacjonarny, to przede wszystkim producent wysokiej jakości oleju CBD. Swoje doświadczenie, grupa Marimed zdobywała m.in. w  takich krajach jak Holandia, Austria i Czechy. Wyselekcjonowany wybór produktów, nie tylko naszej marki, sprawia, że każdy znajdzie tu to czego potrzebuje. Nasza strona nie będzie skupiać się tylko nad właściwościami Medycznej Marihuany, poświęcimy też wiele czasu na temat Terapi Naturalnych.

on1Wiedza i doświadczenie

 

Naszą wiedzą i doswiadczeniem z chęcią podzielimy się z Państwem na naszym blogu, portalu Facebook "Mari-Med Clinic", bądź pod adresem  mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie oleje Marimed produkowane są metodą ekstrakcjii nadkrytycznej (CO2), dzieki czemu produkt jest wolny od wszelkich zanieczyszczeń, rozpuszczalników czy też chemikaliów.

 


 

Staramy się oferować najlepsze ceny, gwarancję i bezpieczeństwo zakupów, wyżej wspomnianą jakość i fachowe doradztwo, które pomoże w dokonaniu właściwego wyboru.

Zapraszamy nie tylko do robienia zakupów w naszym sklepie, ale także zapraszamy i zachęcamy do brania udzialu w dyskusjach za pomoca komentarzy, można je wystawić pod każdym naszym artykułem, które będziemy pisać dla Państwa systematycznie.

 


  

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasz kanał YouTube! ZOBACZ TERAZ

Medyczna Marihuana, Olej z Konopi

Mari-Med Clinic Wrocław

Sklep stacjonarny - Pasaż Zielińskiego

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!

+48 696 744 447

 

 

Copyright 2017 - Mari-Med Clinic. All rights reserved.

Realizacja: Strony www Wrocław