Baza wiedzy

Zapraszamy i zachęcamy do brania udziału w dyskusjach za pomoca komentarzy, można je wystawić pod każdym naszym artykułem, które będziemy pisać dla Państwa systematycznie.


Na tę ustawę czekało wielu. Decyzją rządzących medyczna marihuana w końcu została zalegalizowana w Polsce. Wprawdzie ostateczna ustawa daleka jest od ideału, ale jest to zdecydowanie krok w dobrą stronę. Przyjrzyjmy się zatem najważniejszym punktom uchwalonego dokumentu.

Write comment (0 Komentarze)

Historia ludzkości jest nierozerwalnie związana z konopiami. Według archeologów pierwsze uprawy powstały już 12 000 lat p.n.e. na obszarze południowej Syberii i Mongolii. Ponad 6000 lat p.n.e. Chińczycy używają włókna konopi do wytwarzania lin i powrozów.

Write comment (0 Komentarze)

Po wieloletniej batalii Polska nareszcie dołączyła do grona krajów, w których zalegalizowano medyczną marihuanę. To z jednej strony zwycięstwo wszystkich, którzy od lat walczyli o legalny dostęp do leków na bazie konopi indyjskich. A przede wszystkim sukces rodzin osób poważnie chorych i przechodzących uciążliwe terapie, dla których zbawienny wpływ kannabinoidów jest jedyną szansą na wyleczenie, walkę z bólem, lub normalne życie.

Write comment (0 Komentarze)

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasz kanał YouTube! ZOBACZ TERAZ

Medyczna Marihuana, Olej z Konopi

Mari-Med Clinic Wrocław

Sklep stacjonarny - Pasaż Zielińskiego

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami!

+48 696 744 447

 

 

Copyright 2017 - Mari-Med Clinic. All rights reserved.

Realizacja: Strony www Wrocław